İRG MAKİNA İZMİR

İRG MAKİNA HİZMETLER

CNC FIBER LAZER KESİM HİZMETİ: Makine parkurumuzda bulunan 4 kW Lazer Kesim Tezgahı ile kalın saç levha ürünlerinde oldukça hassas kesim işlemleri gerçekleştirilmektedir.

St37 Quality Steel      max 18 mm
Stainless Steel        max 10 mm
Aluminium          max 8 mm
Brass          max 5 mm
Copper          max 4 mm

CNC PUNCH KESİM HİZMETİ: Makine parkurumuzda bulunan CNC PUNCH tezgahlarımız ile saç levha ürünlerinde 4 mm, paslanmaz çelik levha ürünlerinde 3 mm, alüminyum alaşım levha ürünlerinde 4 mm kalınlığa kadar oldukça hassas kesim işlemleri gerçekleştirilmektedir. Ayrıca daha kalın malzemeler için, yeni devreye aldığımız 4 kW Fiber Lazer Kesim Tezgahı kullanılmaktadır.

CNC Punch tezgahları için oluşturduğumuz zengin takım kütüphanesi sayesinde değişik formlardaki parçalar hızlı ve hatasız bir şekilde üretilebilmekte, numune süreçleri çok daha hızlı sonuca ulaştırılmaktadır.

BÜKÜM HİZMETİ: Makine parkurumuzda bulunan CNC bükme –ABKANT - makinelerimiz ile ileri otomasyon teknolojisi kullanılarak hassas, kusursuz ve hızlı büküm hizmetleri vermekteyiz. 

Yine büküm hattında oluşturduğumuz güçlü takım kütüphanesi sayesinde, değişik formlardaki parçalar hızlı ve hatasız bir şekilde üretilmekte, numune süreçleri çok hızlı şekilde sonuçlandırılmaktadır.

Standart taleplerin dışında müşterilerimizin en karmaşık ve hassas toleranslı özel parçaları deneyimli operatörlerimizce hatasız bir şekilde üretilmektedir.

KAYNAK HİZMETİ: Makine parkurumuzdaki çeşitli kaynak makinaları ve sistemleri  sayesinde müşterilerimizin her tür kaynak ihtiyaçlarını karşılamaktayız. 

MIG – MAG Gazaltı kaynak yöntemleri, Elektrik Punta Kaynak, TIG paslanmaz ve alüminyum kaynakları, Oksijen ile bakır kaynağı, Elektrot kaynağı gibi her türlü kaynak yöntemleri uzman ve sertifikalı kaynakçılarımız tarafından uygulanmaktadır.

MONTAJ HİZMETİ: Gerekli tüm takım ve avadanlıkların bulunduğu montaj hattımızda, tecrübeli ve tam donanımlı montaj ekibimizle, dikkat, hız ve kusursuzluğu bir arada sunarak ve ürünlerin testlerini de gerçekleştirerek müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 

KALİTE KONTROL: Kuruluşundan itibaren ISO 9001-2008 sertifikası ile belgelenen firmamız, aynı zamanda, çalıştığı uluslararası müşterilerinin tüm denetimlerinden başarıyla geçmiştir. Tesisimizde, işin gereği olan tüm kalite kontrol cihaz ve ekipmanları kullanılarak ürünlerin hatasız çıkması sağlanmaktadır. Ayrıca müşterilerimizin özel istekleri titizlikte takip edilmekte ve müşterimize özel raporlar tutulup düzenli periyotlarda müşterilerimize sunulmaktadır.

ÜRÜNLER:  Deneyimli operatörlerimiz, sertifikalı kaynakçılarımız ve uzman kadromuz ile kesim, büküm, kaynak ve montaj departmanlarımızda sunduğumuz metal ve saç işleme hizmetlerimiz kapsamında, başta otomotiv ve elektromekanik sektörlerinden olmak üzere tüm müşterilerimizin, her tür ihtiyacına yönelik kaliteli ürünler üretmekteyiz. 
KALİTE

Sürekli iyileştirme prosesi, yalın üretim, 5S uygulamaları, sürekli eğitim.

HIZ

Planlı üretim, sıfır hata ve zamanında teslimat.

UZMANLIK

Akademik eğitim almış, alanında uzman yönetim kadrosu.

UYGUN MALİYET

Doğru prosesleri, doğru teknolojilerle uygulama.